Bu sayfa ziyaretçilerimizi bilgilendirmek ve satın alma işleminden önce müşterilerimizin merak ettiği cevapları bulmalarına yardıncı olmak için hazırlanmıştır. Buna rağmen cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Başlarken

Ödeme

Ürünler neden geliştiricilerden daha ucuz?
İndirdiğiniz ürünler için lisans anahtarları ve ücretsiz güncellemeler sağlamıyoruz. Sunulan ürünlerin geliştiricisi değiliz, bu nedenle teknik destek kapasitemiz sınırlıdır. Bu yüzden ürünlerimiz daha ucuz. 
Ürünlerinizin iyi olduğundan nasıl emin olabilirim?

Web sitemizde sunulan tüm ürünler resmi olarak satın alınır ve doğrudan geliştiricilerden indirilir. Üçüncü taraf kaynaklardan indirilen hiçbir ürünü satmıyoruz.

Neden bizden satın almalısın?

Düşük fiyat, tüm dosyalar reklam, virüs veya kötü amaçlı kod içermez, ürünlerin kurulumu, düzenli güncellemeler ve doğrudan indirme bağlantıları ve daha fazlası için ücretsiz teknik destek ve yardım alırsınız. Güzel, profesyonel web siteleri oluşturmanın pahalı olmaması gerektiğine ve yapılması gerektiğine inanıyoruz. herkes için erişilebilir olun! Bunu yapmak için, 3. taraf geliştiricilere abonelikler satın alıyoruz ve GNU lisansını takiben, eklentileri ve temaları uygun bir fiyata size yeniden dağıtıyoruz.

Ürünleri bu kadar düşük fiyatlarla nasıl sunabilirsiniz?

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri, Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslanmıştır. Bu, bir öğeyi satın aldıktan sonra, istersek onu yeniden dağıtmakta özgür olduğumuz anlamına gelir. Web sitemize üyeliğiniz, yeni satın alma ve üçüncü taraf yazarların temaları ve eklentileri için mevcut abonelikleri sürdürmeye yöneliktir. Bu tür bir kitle finansmanı, fiyatlarımızı düşük tutmaya yardımcı olur ve biz de bu avantajı sizinle paylaşıyoruz.

Hizmetiniz güvenmeye değer mi?

Birinci sınıf hizmetimize güvenebilirsiniz çünkü web sitelerini WordPress ile oluşturmak isteyen insanlara yardım etme konusunda harika bir deneyime sahibiz. Her zaman tüm müşterilerimizin hizmetimizden memnun olduğundan emin oluruz.

Ürünü indiremezsem ne olur?
Kredi kartı ödemelerinde ödeme işleminden sonra hesabım/indirilenler linkinden ürünlerinizi hemen indirebilirsiniz. Ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Çevrimiçi Ödemeler Güvenli mi?

Tüm Ödemelerimiz %100 güvenli SSL ödemesidir. quckan.com, tüm ödeme bilgilerinizin 3. taraf ödeme ağ geçitleri tarafından işleneceğini taahhüt eder ve herhangi bir ödeme bilgisi, kart bilgisi veya kişisel bilgilerinizi saklamayız. Hepsi PayTR, weepay vb. gibi ödeme ağ geçitleri tarafından yönetilir.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Şimdilik tüm ödemeler PayTR ve weepay üzerinden gerçekleşmektedir. Ayrıca alternatif ödeme yöntemleri üzerinde çalışıyoruz. Bununla beraber müşterilerimizin önerilerine her zaman açığız.

Bağlantı başka bir ürüne yönlendirirse veya çalışmazsa ne olur?
Ürünü indirmekte zorlanıyorsanız lütfen destek bileti oluşturarak teknik servisimize başvurun.
Satın alma işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Sitemizden alışveriş yapmak için https://quckan.com/hesabim/ sayfasından kayıt olmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ürün siparişi verebilir ve mevcut ödeme sistemlerinden biri ile ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca üyeliksiz alışveriş yapabilir yada abonelik planları satın alarak tüm ürünlere ücretsiz erişebilirsiniz.

Ürün güncellemeleri

Üyelik

Ürünler için güncelleme sağlıyor musunuz?
Evet. Bir güncellemeden haberdar olur olmaz, onu yazardan indirir ve sitemizde güncelleriz. Aboneliğiniz aktif olduğu sürece tüm eklentileriniz ve temalarınız için güncellemeler almaya devam edebilirsiniz.
Satın alınan ürün otomatik olarak güncellenecek mi?

Ürünü güncellemeniz gerekiyorsa, web sitemizden indirmeniz ve güncellemeyi manuel olarak yapmanız gerekecektir. Otomatik güncelle almak istiyorsanız, ürünü doğrudan geliştiriciden satın almanız gerekiyor.

Web sitenizdeki tema ve eklenti güncel değilse ne yapmalıyım?
Ürünün en son sürümünü web sitemizde bulamadıysanız, geri bildirim formu aracılığıyla bir talep gönderebilir, çevrimiçi sohbet yoluyla veya ürün sayfasına bir yorum bırakabilirsiniz. Sonraki güncellemelerde ürünün yeni bir sürümü eklenecektir.
Yeni ürün güncellemelerini ne sıklıkla yayınlıyorsunuz?
Güncellemeleri günlük olarak yayınlamaya çalışıyoruz. Yaklaşık olarak haftada 500 ürün. Kısmen de olsa sizlerin isteği üzerine yeni güncellemeler de yayınlamaktayız.
Üyelikler ne kadar sürmektedir?
Birkaç seçeneğimiz var. Haftalık, Aylık, 6 aylık ve yıllık planlarımız bulunmaktadır. Abonelikler istenildiği zaman iptal edebilir ve otomatik olarak yenilenmez.
Üyelik alanında gösterilen "Kalan Kredi" nedir?

Günlük indirme hakkınız kalan kredi ile gösterilir. Örneğin, 10 krediniz kaldıysa o gün, web sitemizden 10 farklı ürün indirebileceğiniz anlamına gelir. Bu krediler aboneliğiniz boyunca her gün yenilenmektedir. Bu uygulama, toplu indirme ve adil kullanım politikamız gereği uygulanmaktadır.

Aboneliğim sona erdikten sonra eklentileri/temaları saklayabilir miyim?
Evet! İndirdiğiniz tüm eklentiler ve temalar sonsuza kadar sizindir.
Üyelik planımı yükseltebilir miyim?
Evet, planınızı istediğiniz zaman yükseltebilir veya iptal edebilirsiniz.

Kurulum ve kullanım

Geri ödeme ve garantiler

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Sitemizden alışveriş yapmak için kayıt olmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ürün siparişi verebilir ve mevcut ödeme sistemlerinden biri ile ödeme yapabilirsiniz.

İndirdiğim bir öğe lisans kodu istiyor. Ne yapabilirim?

Bu uyarıyı yok sayabilirsiniz. Ürünün kendisi, kutudan  çıkar çıkmaz mükemmel bir şekilde çalışacaktır.

Eklentiyi veya temayı kaç sitede kullanabilirim?

Sınırsız. Eklentiler ve temalar GPL lisanslıdır ve bunları istediğiniz sıklıkta, seçtiğiniz birçok sitede ücretsiz kullanabilirsiniz.

Bunlar orijinal ürünler mi?
Evet, tüm ürünlerimiz %100 orijinaldir. Web sitemizde bir ürüne yer verirsek, o ürün için aktif bir aboneliğimiz olur. Bunları orijinal geliştiriciden indirir ve size yeniden dağıtırız.
İndirdiğiniz ürün tam istediğiniz gibi çalışmıyor mu?
Lütfen satın almadan önce ürünün açıklamasını ve özelliklerini orijinal yazarından dikkatlice okuyunuz. Satın aldığınız ürünün istediğiniz gibi çalışacağına dair herhangi bir garanti vermiyoruz. Ürünün işlevselliğinde hiçbir şekilde değişiklik yapmıyoruz.
Para iadesi alabilir miyim?

Evet, 7 günlük geri ödeme politikamız var. Bir eklenti veya tema lisans anahtarı olmadan çalışmazsa para iade garantisi sunuyoruz. Üyelik planları hariç, herhangi bir plan için geri ödeme talepleri kabul edilmemektedir. Daha fazla bilgi için iade politikamızı inceleyebilirsiniz .

Download

Yardım & destek

Bunlar orijinal ürünler mi?

Evet, tüm ürünlerimiz %100 orijinaldir. Web sitemizde bir ürünü yayınlıyorsak o ürün için geliştiriciden aktif bir aboneliğimiz var demektr. Bu ürünleri orijinal geliştiricilerden satın alır, indirir ve size yeniden dağıtırız.

Öğeler nasıl indirilir?

Tek ürün(ler) satın aldıysanız “Hesabım > İndirilenler” sekmesine giderek ürünlerinizi indirebilirsiniz . Üyelik satın aldıysanız ürün listeleme sayfasından ürünü indirebilirsiniz. Web sitemizde listelenen tüm ürünler için varsayılan "Sepeti İndir" düğmesinin yerini indirme düğmesi alacaktır. İndir düğmesine tıklayarak doğrudan indirebilirsiniz.

İndirmeler ve dosyalar yasal mı?
Bu sorunun cevabı “EVET” çünkü tüm eklentiler, uzantılar ve temalar GNU “GPL” altında açık kaynaklı yazılımlardır.
İndirme yöneticisi yazılımı aracılığıyla indirebilir miyim?
Hayır. İndirme yöneticileri sunuculara birden fazla istek gönderir ve bu tür çoklu bağlantıların her biri sunucular tarafından bir indirme isteği olarak algılanır, bu nedenle indirme limitlerinin sona ermesi riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. .
İndirme sayısıyla ilgili kısıtlamalar var mı?
Hayır, ancak herkese daha iyi hizmet verebilmek için bireysel ürün satın alınması durumunda indirme bağlantısını 7 gün ile sınırlandırıyoruz.
Destek dahil mi?

Desteğimiz yalnızca faturalandırma ve quckan.com web sitesine ilişkin teknik sorularla sınırlıdır. Bir eklenti veya tema ile ilgili teknik desteğe ihtiyacınız varsa, ürünü doğrudan yazardan satın almanız gerekecektir. 

Bir eklenti veya tema talep edebilir miyim?

Evet. Kitaplığımıza sürekli olarak eklentiler ve temalar ekliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin, isteğinizi sizin için satın almaya çalışacağız. Ancak bunun için söz veremiyoruz.

Temada Stil CSS stil sayfası eksik hatası var
Bu, her WordPress kullanıcısının yaşamı boyunca aldığı çok yaygın bir hatadır, çünkü Premium Temalar, klasör içinde yüklenmesi gerekmeyen çeşitli belgeler ve diğer dosyalar içerir. İndirdiğiniz dosyasını açıp kontrol edin ve yalnızca tema dosyasını yüklediğinizden emin olun.
Teknik destek sunuluyor mu?
Depomuzun doğası gereği temalar, eklentiler veya WooCommerce uzantıları için herhangi bir teknik destek sunamıyoruz.
quckan.com bu ürünlerin geliştiricisi mi?

Hayır, quckan.com, Elegant Themes, Woo Themes, WordPress, Woo Commerce, App Themes ve iThemes dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf geliştiricileriyle hiçbir ilişkisi veya bağlantısı yoktur.

Lisans ve DMCA

Bunlar orijinal ürünler mi?

Evet, tüm ürünlerimiz %100 orijinaldir. Web sitemizde bir ürünü yayınlıyorsak o ürün için geliştiriciden aktif bir aboneliğimiz var demektr. Bu ürünleri orijinal geliştiricilerden satın alır, indirir ve size yeniden dağıtırız.

Lisans hatırlatıcılarını veya kullanım anahtarlarını nasıl gizleyebilirim?
Lisans etkinleştirme hatırlatıcılarını "Disable admin notices individually" gibi bir eklenti aracılığıyla gizlemeyi düşünün. Bu eklenti ücretsizdir ve WordPress topluluğunda çok popülerdir. Daha fazla bilgi için resmi belgeleri kontrol ettiğinizden emin olun!
Bu eklentiler ve/veya temalar neden benden bir lisans anahtarı istiyor?

Bu istekleri görmezden gelin. Geliştiriciler, eklenti veya temanın otomatik olarak güncellenebilmesi ve destek için kayıt olabilmeniz için bunları ekler. Öğenin kendisi, mükemmel bir şekilde çalışacaktır. Sitemizde güncellemeler kullanıma sunuldukça temanızı ve eklentilerinizi manuel olarak güncellemenizi öneririz.

Lisans anahtarları gerekli mi yoksa quckan.com tarafından mı sağlanıyor?

quckan.com'da bulunan tüm ürünler GNU "Genel Kamu Lisansına (GPL)" uygundur, bu nedenle bu web sitesinden herhangi bir yazılımı çalıştırmak için herhangi bir Lisans Anahtarı kullanmaya gerek yoktur. Serbest bırakma, kiralama veya yeniden satış lisans anahtarları sunmuyoruz, Lisans anahtarlarına yalnızca Yazarın otomatik Güncellemeleri ve desteği veya yazar tarafından oluşturulan diğer eklentileri size göndermesini istiyorsanız ihtiyacınız vardır.